Bagarova-označníky MHD-poškodené (pri potravinách) (z. Bagarova)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 26. novembra 2020

Je vhodné natrieť označníky na autobusových zastávkach pri potravinách. Dodatková tabuľka tiež čiastočne odlomená.

08. december 2020

Roman Šimo

...Na druhej strane.
10. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Dopravný podnik mesta Žiliny s. r. o.

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania