Antona Bernoláka-stĺpik-naklonená značka (z. zastavenia)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 26. novembra 2020

Vyhnuté stĺpiky dopravného značenia ( B34 zákaz zastavenia) v zákrute na začiatku Bulváru už dlhší čas. Možno kôli tomu, aby sa stĺpiky neskôr nezlomili, je vhodné ich narovnať. Jedná sa myslím o dva stĺpiky.

08. december 2020

Roman Šimo

Momentálne vyriešené, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania