Baničova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČ (Baničova 12)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Katarína 26. novembra 2020

Pred Banicova 12 odstaveny Volkswagen strieborny bez ECV a STK, taktiez dlhodobo bez pohnutia.
Ziadam o riesenie situacie

10. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina, Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
23. december 2020

Stanislav

Baničova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Banicova 12, dlhodobo odstavene vozidlo bez ECV, bez TK a EK,
prosime o riesenie.

Dakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania