Obchodná-Vyčnievajúca pásovina pri chodníku (x Vysokoškolákov)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 27. novembra 2020

Vyčnievajúca kovová pásovina už dlhšiu dobu na pozemku pripravovaného obchodného domu - križovatka ul. Vysokoškolákov a Obchodná, v blízkosti chodníka.

05. december 2020

Roman Šimo

Je to na hranici pozemkov 5194/4 (súkromný) a 7926/1 (Mesto Žilina).
10. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania