Jarná-strom-suchý (pred MŠ)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Vladimír Haffner 27. novembra 2020

Pri vystavbe noveho chodnika okolo MŠ boli poskodene korene stromu. Strom je uz poskodeny cinnostou v minulosti a je riziko ze jedneho dna spadne a kedze je to v obytnej zone moze niekoho ohrozit. Bolo by mozne nahradit tento a aj vedlajsi (t. c. uz odstraneny) novymi, idealne uz velkymi stromami? Alebo ak nieje mozne vysadit nove tak aspon rozsirit parkovisko o tuto plochu.

10. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania