Mostná-prekračovanie limitov hluku (chýbajúca PHS) (cesta I/60)

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Dávid Slozil 06. decembra 2020

Dobrý deň. Píšem v zástupení obyvateľov BD na Závodskej ceste 10. Náš BD sa nachádza v centre Žiliny pri Rondli. Máme problém s hlukom idúcim od dvoj-prúdovej cesty vedúcej smer BA/CA. Písal som aj na ÚVZ SR/ZA ale nejakej relevantnej odpovedi som sa nedočkal. Chcel by som poprosiť o nejaký možný návrh riešenia problému s hlukom idúcim od tejto cesty.

01. január 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
13. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor stavebný, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, odbor stavebný, MsÚ Žilina
13. január 2021

Dávid Slozil

V tejto veci som teda priamo kontaktoval osobu ktoru ste uviedli vyššie
14. január 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dobrý deň, uvedený podnet spadá pod kompetencie SSC - IVSC Žilina, ako správcu uvedenej cestnej komunikácie.
14. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
16. január 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme poslali SSC - IVSC Žilina, Úsek investičnej prípravy.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.