Rajecká ulica-vertikálna značka-poškodená (zjazd z Mostnej)

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Roman Šimo 12. decembra 2020

Vyhnuté stĺpiky dopravného značenia pri zjazde z Mostnej ulice v smere na Rajec v blízkosti križovatky so Saleziánskou ulicou.

Zodpovednosť pravdepodobne na strane SSC.

14. december 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: SSC
14. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
17. december 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme poslali SSC, Úsek správy a prevádzky ciest, Oddelenie správy a prevádzky ciest.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania