Juraja Závodského-vertikálna značka-vyblednutá (J. Závodského 33)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 21. decembra 2020

Vyblednutá dopravná značka pri vchádzaní z hlavnej cesty na ulici Juraja Závodského na ulicu Nábrežie Rajčianky (J. Závodského 33 - oproti ul. S. Timona)

11. január 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
18. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v roku 2021 bude riešená projektová dokumentácia na zmenu organizácie dopravy v mestskej časti Bánová a Závodie, ktorej súčasťou bude aj návrh na obnovu zvislého dopraveného značenia. Na základe návrhu opatrení bude nasledovať jeho realizácia. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, odbor stavebný, MsÚ Žilina
12. marec 2022

Roman Šimo

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
14. marec 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
22. november 2022

Roman Šimo

Zmena organizácie dopravy zatiaľ neprebehla, takže aj značka zatiaľ bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania