Rajecká ulica-vertikálna značka-zle upevnená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Roman Šimo 29. decembra 2020

Iba na jednom mieste uchytená smerová značka (Rajecké Teplice), ktorá pri silnejšom vetre sa výrazne ohýba. Ak už neodpadla, je vhodné ju pripevniť. Nachádza sa na hlavnej ceste pri koľajisku (starý pravdepodobne nepoužívaný bočný vchod do kasární). V správe predpokladám SSC.

13. január 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dobrý deň, uvedená cestná komunikácia, ako aj uvedená DZ spadá pod správu SSC - IVSC ZA.
13. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
19. február 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme poslali SSC- IVSC ZA.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania