Žitná-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 02. januára 2021

Dlhšiu dobu iba paletou prekrytá šachta pri parkovisku Jednoty. Paleta sa postupne rozpadá. Šachta je však pravdepodobne ešte na pozemku 80/19, ktorý má viac majiteľov.

14. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, odbor stavebný, MsÚ Žilina
21. jún 2021

Roman Šimo

Zatiaľ bez zmeny, i keď vedľa prebiehajú výkopové práce.
12. marec 2022

Roman Šimo

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
14. marec 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania