Pod Sadom-poškodený kanalizačný poklop (schody z Hájika)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Ľuboš Filko 03. januára 2021

Nebezpecny kanal

06. január 2021

Stanislav

Námestie mladosti-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

chybjuci poklop na konci serpentin od slnecneho namestia (celkom dole)
14. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, odbor stavebný, MsÚ Žilina
15. január 2021

Juraj Čerňanský

Miesto je naozaj nebezpečné. Obzvlášť večer. Sánkuje sa a pobehuje tam momentálne dosť detí.
23. február 2021

Michal Kondela

Pod sadom-chodník-chýbajúci

chýbajúci poklop
23. február 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
13. marec 2021

Peter Pavlík

Terasy-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

13. marec 2021

Šimon

do kym si tam niekto niečo neurobý tak sa to akutne riesit nebude
04. apríl 2021

Juraj Čerňanský

Stale sa caka na prve dieta co tam padne.
16. jún 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
24. október 2021

Lukáš

Chýba kanalizačny poklop
26. október 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,

podnet sme opäť preposlali samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
11. december 2021

Zuzana

Chýbajúci poklop, hneď vedľa chodníka a schodov - nebezpečné pre chodcov, najmä deti. Je tam naozaj dosť hlboká jama, ak niekto pôjde v noci, môže dôjsť k úrazu. Deti sa tam teraz sánkujú, nechcem si ani predstaviť, že tam niektoré spadne.
Tento problém je tam už minimálne rok.
11. december 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,

podnet sme opäť preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
15. marec 2022

Alexander Špánik

Pod sadom-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Na začiatku schodov smerom na Hájik chýba kanalizačný poklop.
13. august 2022

Matúš 👍

Nastala zmena?
20. august 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania