Tichá-nahnutý betónový stĺp (Tichá 3)

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Jaroslav Ďuriš 06. januára 2021

Nahhuty elektricky stlp, kazdy rok viac a viac.

15. január 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dobrý deň, v danej veci je potrebné kontaktovať spoločnosť Stredoslovenská distribučná, a. s.
15. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
16. január 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme poslali SSD.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
21. január 2021

Odpoveď samosprávy

Vážený zákazník,

odpovedáme na Váš e-mail zo dňa 16.01.2021.

Po prešetrení situácie kompetentnými pracovníkmi spoločnosti Stredoslovenská distribučná, a. s. (ďalej len SSD, a. s.) Vám dávame na základe výsledkov šetrenia nasledovné stanovisko:

Vaša požiadavka je vyriešená ako opodstatnená a náprava bude zrealizovaná narovnaním predmetného podperného bodu na ul. Tichá 3 v termíne do 12 mesiacov. Momentálne stav podperného bodu nie je akútny.

Vzhľadom na momentálnu situáciu spôsobenú šírením COVID-19 je potrebné brať uvedený termín ako predpokladaný a môže byť upravený.

Ďakujeme za porozumenie.

S pozdravom

Ing. Ivana Eichlerová
Kontaktné centrum
Stredoslovenská distribučná a. s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.