Bôrická cesta-rozvodné siete-nebezpečný kábel (pri športcentre)

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Roman Šimo 08. januára 2021

Visiaci kábel zo stĺpu pri športcentre.

15. január 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dobrý deň, keďže ide o poškodenie na stĺpe elektrického vedenia, je v danej veci potrebné kontaktovať Stredoslovenskú distribučnú, a. s.
15. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
16. január 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme poslali SSD.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
21. január 2021

Odpoveď samosprávy

Vážený zákazník,

odpovedáme na Váš e-mail zo dňa 16.01.2021.

Po prešetrení situácie kompetentnými pracovníkmi spoločnosti Stredoslovenská distribučná, a. s. (ďalej len SSD, a. s.) Vám dávame na základe výsledkov šetrenia nasledovné stanovisko:

Predmetný kábel nie je v správe SSD, a. s., odporúčame osloviť spoločnosť T-com.

Ďakujeme za porozumenie.

S pozdravom

Ing. Ivana Eichlerová
Kontaktné centrum
Stredoslovenská distribučná a. s.
21. január 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme poslali spoločnosti Telekom.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
26. január 2021

Odpoveď samosprávy

Vážený zákazník,
zadali sme požiadavku na preverenie predmetného kábla tímu technikov z káblovej údržby v danom regióne.
Pridelený pracovník vykoná výjazd, obhliadku a v prípade, že ide o naše vedenie (z fotky to žiaľ nie je možné určiť) aj nápravu.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.

S pozdravom

Michal
Technická podpora - Techgroup

Slovak Telekom, a.s.
01. február 2021

Roman Šimo

Nie je mi známe, či bola vykonaná oprava, no zdá sa, že kábel bol pripevnený, aby "nelietal" v priestore. Ak to nie je život a zdravie ohrozujúce, ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania