Pietna-chodník-chýbajúci (od Kvačalovej po cintorín)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý
meno
Ľuboslav Gáper 26. januára 2021

Dobry den. Chcel by som nahlasit dlhodoby problem, pre chodcov s pristupom na velky ,mestsky, novy cintorin na Pietnej ulici v Zavodi. Nakolko tam jazdia aj autobusy MHD a auta , je to naozaj velakrat velky problem sa im uhybat a dostat sa tam pesi. Nehovorim o tom , ked je nejaky sviatok a zastupy ludi si idu uctit blizkych, tak neostava im nic ine len zabrat polovicu jazdneho pruhu kedze chodnik tam chyba.Myslim si ze na tomto mieste je skutocne potrebny ten chodnik od DPMŽ az k mestskemu cintorinu , kym sa tam nieco nestane. Dakujem za pochopenie a verim ze sa tym budete zaoberat. S pozdravom Gaper.

26. január 2021

Roman Šimo

Súhlas. Toto sa malo riešiť už popri plánoch a výstavbe cintorína.
10. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, odbor riadenia projektov a investícií, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, odbor stavebný, MsÚ Žilina
05. október 2021

Matúš 👍

bez odpovede
06. október 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,

podnet sme opäť preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu Žilina
07. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Samospráva v uvedenej lokalite v súčasnosti neplánuje výstavbu chodníka z dôvodu majetkových pomerov, keďže ide o súkromné pozemky. Mesto Žilina.
Kto? Odbor riadenia projektov a investícií, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.