Na lány-osadenie dop. zrkadla (x Slovenských dobrovoľníkov)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Jana 06. februára 2021

Dobrý deň, som obyvateľka Zadubnia a denne chodím po hlavnej ceste - ulica Na Lány a opakovane pri križovatke (krčma u Gusta) autá, ktoré idú z vedľajších ulíc zasahujú skoro až do stredu križovatky z dôvodu zlej viditeľnosti. Prosím Vás možno práve o zrkadlá, ktoré by tento dopravný problém mohli vyriešiť. Vopred dakujem veľmi pekne.

02. marec 2021

Zuzana Urbanová

Nedá mi neokomentovať tento problém. Bývame v blízkosti tejto križovatky a vychádzanie na hlavnú cestu je často veľkým problémom, pretože dostatočne nevidíme autá prichádzajúce sprava a zľava. Ale ako to na SK býva, pokiaľ sa nestane nešťastie, tak sa to nerieši.
02. marec 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
03. marec 2021

Jana

Síce je tam jedno zrkadlo, ktoré nie je moc šťastne umiestnené. Určite tam treba ešte jedno, aby ľudia čo idú z vedľajšich ciest dostatočne videli na hlavnú cestu.
Ďakujem za riešenie problému.
04. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia. Doplnenie dopravného zrkadla bude realizovane v závislosti na finančných prostriedkoch samosprávy vyčlenených na tento účel, ako aj závažnosti poškodenia a poradia v akom bol podnet nahlásený. V súčasnosti evidujeme veľké množstvo podnetov týkajúcich sa dopravného značenia a rozpočet na jeho opravu, obnovu či výmenu je obmedzený. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania