Moyzesova-vertikálna značka-vyblednutá (Moyzesova 39)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 10. februára 2021

Úplne vyblednutá a znečistená dopravná značka na ulici Moyzesova č. 39.

05. marec 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
05. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia. Výmena DZ bude realizovaná v závislosti na finančných prostriedkoch samosprávy vyčlenených na tento účel, ako aj závažnosti poškodenia a poradia, v akom bol podnet nahlásený. V súčasnosti evidujeme veľké množstvo podnetov týkajúcich sa dopravného značenia a rozpočet na jeho opravu, obnovu či výmenu je obmedzený. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
13. apríl 2021

Roman Šimo

Vyriešené, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania