Tulipánová-stĺpik DZ-poškodený (x Bôrická cesta)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 16. februára 2021

Je potrebné vymeniť alebo zrenovovať stĺpik dopravného značenia na križovatke s Bôrickou cestou.

12. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia opráv. Výmena uvedeného stĺpika sa bude realizovať až pri komplexnej výmene dopravnej značky. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania