Predmestská-vertikálna značka-zle otočená (x 1. mája)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 23. februára 2021

Už dlhšiu dobu opačne otočené dopravné značenie na križovatke Predmestská-1. Mája-V. Okružná ul..

19. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
26. máj 2021

Roman Šimo

Bez zmeny zatiaľ.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania