Sasinkova-vertikálna značka-poškodená (pri SOŠ podnikania)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 02. marca 2021

Prevrátená a poškodená návestná tabuľa pri Strednej odbornej škole podnikania.

24. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
08. jún 2021

Roman Šimo

Už na zemi. Majú to riešiť železnice?
15. august 2021

Roman Šimo

Značku som si tam nevšimol. Možno leží ale niekde v tráve.
16. máj 2022

Roman Šimo

Pravdepodobne sa už pracuje na osadení nového značenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania