Košická-kôš-poklop chýbajúci (zastávka MHD pri SAD)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 02. marca 2021

Chýbajúci poklop na smetnej nádobe pri zastávke MHD (strana SAD).

24. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zadali na opravu. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, odbor stavebný, MsÚ Žilina
29. marec 2021

Roman Šimo

Vyriešené, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania