Košická-chodník-vytŕčajúce poklopy (pred SAD)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 12. marca 2021

Na chodníku pri zastávke MHD (strana SAD), sú dva vyvýšené poklopy, ktoré vytvárajú na chodníku bariéru.

13. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám a riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania