Slovanská cesta-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 23. marca 2021

Dlhodobo odstavené vozidlo bez platnej TK a EK (do 04/2020), pričom má vyhradené aj parkovacie svoje miesto. Dôvod môže byť objektívny. Blokuje však parkovacie miesto, ak nie je dlhšie využívané (Nanterská č. 19).

Typ vozidla: ŠKODA FABIA
ŠPZ: ZA958BX

16. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina, Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania