Predmestská-krík-neostrihaný (stredový pás pred SAD)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 24. marca 2021

Je vhodné upraviť kríky v stredovom páse do estetickejšieho vzhľadu, pri križovatke ulíc Predmestská a Košická.

25. marec 2021

Roman Šimo

16. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania