Jedlíkova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Peter 23. marca 2021

Dlhodobo odstavený autovrak, cca 1 rok bez pohnutia, blokuje parkovacie miesto ZA-234AY

23. marec 2021

Roman Šimo

Uvedené vozidlo, by malo mať platnú TK a EK do 07/2021.
29. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina, Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania