Severná-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje (x Rajecká)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Zničený trávnik. Bolo by dobré osadiť nejakú zábranu. Po chodníku a časti trávnika prechádzajú autá.

29. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania