Predmestská-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 31. marca 2021

Pred odbočením k parkovisku pri SAD, dlhodobo poškodené rozvodné skrinky na stĺpe trolejového vedenia.

16. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Dopravný podnik mesta Žiliny s. r. o.

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania