Zádubnie-dopravné zrkadlo-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Andrea Rumpelová 07. apríla 2021

Na križovatke ulíc Zadubanska a Zástranská poškodené zrkadlo.

28. apríl 2021

Andrea Rumpelová

Zrkadlo bolo opravené hneď v deň nahlásenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.