Predmestská-cesta-prepadnutá

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Martin Furdek 28. apríla 2021

Prepadla sa cesta pri bytovom dome, je tam jama, ktorá sa každým týždňom zväčšuje. V prípade vjazdu do výtlku, hrozí poškodenie kolesa automobilu .

12. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
13. máj 2021

Martin Furdek

Nerieši sa to, ale platiť za parkovné na takýchto neudržiavaných plochách sa má...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania