Predmestská-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Martin Furdek 28. apríla 2021

V korune stromu je zlomený pomerne veľký konár brezy, hrozí pád na zaparkované autá alebo prechádzajúcich ľudí po chodníku.

12. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
24. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v danej veci samospráva vykonala obhliadku drevín v uvedenej lokalite. Na základe jej záverov bola správcovi zelene zadaná požiadavka na odstránenie suchého konára v korune stromu, ako aj odstránenie suchých konárov v ostatných brezách v tejto lokalite. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania