Predmestská-cyklotrasa-zle zabezpečený výkop

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Zuzana Tureková 28. apríla 2021

Dobrý deň, táto diera pri oprave kanalizácie je oplotená veľmi nešťastne - je tam diera z každej strany, do ktorej môže spadnúť aj väčšie dieťa na bicykli.

12. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
01. jún 2021

Roman Šimo

Momentálne je výkop ohradený po celej šírke chodníka.
08. jún 2021

Roman Šimo

Momentálne oplotenie odstránené a výkop zasypaný. Už len potom položiť asfalt.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania