Hlboká cesta-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 20. júna 2021

Vozidlá, ktoré sa presúvajú po úseku chodníka a cyklotrasy Hlboká cesta (časť Vlčince), neraz jazdia dosť rýchlo. Je vhodné teda na tento frekventovaný krátky úsek slúžiaci aj ako cesta pre "výnimky", doplniť značenie obmedzujúce rýchlosť.

08. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
23. október 2022

Roman Šimo

Nedávno som musel v podstate uskočiť pred dodávkou, ktorá išla na otočku tadiaľ veľkou rýchlosťou. Je to chodník alebo cesta? Chodci musia dávať pozor na jednej strane na cyklistov a na druhej na autá. Bolo by vhodné stav prehodnotiť na úrovni mesta a Dopravného inšpektorátu.
19. november 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania