Zádubnie-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý
meno
Jana 20. júna 2021

Dobry den,
ako obcanka primetskej casti Zadubnie davam podnet na chybajuce dopravne zrkadlo, kde na ulici Štvrta a Oblukova je velmi potrebne, kde v krizovatke nevidno auto prichadzajuce z hornej ulice Oblukova ked sa autom vychadza z ulice Štvrta.
Rovnaky problem je tiez na ulici Štvrta na jej zaciatku smerom na ulicu Richtarska, kde je tiez nevidno do krizovatky.
Dakujem

21. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia. Doplnenie chýbajúceho zrkadla bude realizované v závislosti na finančných prostriedkoch samosprávy vyčlenených na tento účel, ako aj poradia, v akom bol podnet nahlásený. V súčasnosti evidujeme veľké množstvo podnetov týkajúcich sa dopravného značenia a rozpočet na jeho opravu, obnovu či výmenu je obmedzený. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
16. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po vykonaní obhliadky danej lokality bolo zistené, že ide o úsek s nízkou intezitou dopravy. Z uvedeného dôvodu samospráva nebude v súčasnosti osádzať dopravné zrkadlo na tomto úseku komunikácie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.