Juraja Závodského-detské ihrisko-doplnenie piesku

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Helena 22. júna 2021

Na detskom ihrisku v parku v Závodí je v pieskovisku piesok iba na dne pieskoviska. Bolo by potrebné dosypať tam nový piesok.
V parku je tráva pekne pokosená, ale na detskom ihrisku (oplotená plocha) pokosená nie je.

07. júl 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
07. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
08. júl 2021

Helena

Piesok je dosypaný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania