Borová-chýbajúca zeleň

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Dobry den, tráva ešte asi nestihla vyrásť, zrejme aj vďaka suchu...na jeseň by bolo super vysadiť stromy a kríky, nech je tam tieň a lapače prachu a vody. Vďaka!

19. júl 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
prosíme Vás o upresnenie polohy, nakoľko v podnete ste označili lokalitu pri OC Aupark na V. Okružnej.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
23. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania