Cesta k vodojemu-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Vozidlo už viac ako 3 mesiace blokuje križovatku

14. august 2021

Katarina Jambor

Od stredy, 11.8. je takmer v krizovatke. Dodavky sa ledva vytocia, zachranne zlozky sa zrejme do ulice nedostanu.
18. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
19. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Držiteľovi vozidla bude v zmysle platného dodatku VZN mesta Žilina o zábere verejného priestranstva vypočítaná daň za záber verejného priestranstva. Mestská polícia Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina, Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania