Na Závaží-chodník-rozkopaný (+Moyzesova)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Rozopaný chodník na ul. Na Závaží a Moyzesova.

31. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor stavebný, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
08. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, rozkop sa realizuje z dôvodu rekonštrukcie siete vysokého napätia. Práce pokračujú v zmysle stanoveného harmonogramu. Z dôvodu eliminovania pracovných spojov sa bude pokladať vrchná vrstva asfaltu vcelku. Mesto Žilina.
Kto? Odbor stavebný, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
03. október 2021

Matúš 👍

Z polovice vyasfaltované.
04. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ukončenie prác na oprave rozkopu sa predpokladá v tomto týždni. Mesto Žilina.
Kto? Odbor stavebný, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
13. október 2021

Matúš 👍

vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania