Revolučná-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Katarina 30. augusta 2021

Dobrý deň, je naplánovaná oprava chodníkov a priľahlého parkoviska na ul. Revolučná? Ak áno, kedy? Celá ulica je vo veľmi zlom stave, samé výtlky a potrhaný asfalt všade. Ďakujem za odpoveď.

16. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
17. september 2021

Michal

Revolučná-chodník-výtlk

Dokedy to bude mesto ignorovať? Nedá sa tade pomaly bezpečne chodiť. To je naozaj problém opraviť 20m chodníka? Už 3 roky to tu dookola ľudia pridávajú, aby to mesto opravilo
25. október 2022

Katarina

Rok presiel a podnet je stale v rieseni.. Kto ho riesi, prosim vas?
22. november 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania