Lichardova-strom-poškodený kmeň (Lichardova 15)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 21. októbra 2021

Poškodený kmeň malého stromu v priestore trávnika madzi ulicou Lichardova č.11 a 15. Už je strom pravdepodobne vhodný žiaľ na odstránenie.

05. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania