Jána Milca-chodník-rozkopaný (x Dlabača)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Dlhšie rozkopaný chodník aj cesta pred zlatníctvom.

05. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor stavebný, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
10. november 2021

Matúš 👍

Cesta zaasfaltovaná, ale chodník ešte nie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania