Daniela Dlabača-chodník-rozkopaný (x M.R.Š)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Dlhodobo rozkopaný chodník pred kaviarňou.

05. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor stavebný, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
10. november 2021

Matúš 👍

Zatiaľ len príprava na asfalt. Možno v najbližších dňoch bude vyriešené.
30. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedené rozkopové práce boli medzičasom ukončené. Mesto Žilina.
Kto? Odbor stavebný, MsÚ Žilina
Kedy? november 2021

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania