Obchodná-zvislá značka-vyblednutá (x výjazd z OBI)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Vyblednutá / znečistená aj ohnutá DZ.

03. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia. Oprava dopravného značenia bude realizovaná v závislosti na finančných prostriedkoch samosprávy vyčlenených na tento účel, ako aj závažnosti poškodenia a poradia, v akom bol podnet nahlásený. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania