Vysokoškolákov-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

nefunkčne osvetlenie nad chodníkom

22. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
30. apríl 2022

Roman Šimo

Upozornil som pred časom aj obchodné centrum na problém. Nejakú dobu to stále nesvietilo. Predpokladám ale, že to nesvieti ani v súčasnosti.
02. máj 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve s prosbou o vyjadrenie k aktuálnemu stavu.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
19. december 2022

Šimon

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený Aktúalny stav je, že to nesvieti… (Nemam foto)
22. december 2022

Roman Šimo

Opätovne som upozornil OC na problém, ale neviem, či to niekto pred niekoľkými týždňami čítal. Nie je osvetlený chodník pre chodcov v správe mesta. Mohlo, by sa teda aj mesto o to zaujímať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania