Revolučná-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

3 bytové domy na Revolučnej ulici sú celé roky bez verejného osvetlenia, svetlá sú iba na ceste, ale okolo domov je uplná tma. Na uliciach, kde sú rodinné domy a býva málo obyvateľov, býva v meste často lepšie verejné osvetlenie ako pred bytovkami, teda tam, kde býva oveľa viac daňových poplatníkov!

22. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania