Nešporova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK (oproti mostu)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Dlhodobo odstavené vozidlo oproti premosteniu v smere na Bulvár. Z dôvodu prípadnej námietky GDPR, je prekryté posledné písmeno ŠPZ.

19. január 2022

Adam Kotrč

Nešporova-Automobily-iné

Auto s prepichnutymi gumami, dlhšie stojace, vyzerá akoby ho tam nechali jeho osudu
02. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina, odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
09. marec 2022

Martin

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
09. marec 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
20. marec 2022

Miro

Auto je nepojazdne prepadnuta STK mozno je aj kradnute...
19. apríl 2022

Michaela

Pár mesiacov je na Nešporovej odstavené auto s NR ŠPZ.
21. apríl 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
03. máj 2022

Martin

Stále tam je odstavený ten vrak…
04. august 2022

Daniel Mičic

tak už tu máme august a auto tam stále spokojne stojí. Mestská Polícia Žilina by sa mala trochu posnažiť - ide predsa len o miesto kadiaľ chodia stovky ľudí denne a navyše stojí na vyznačenom cyklochodníku.
10. august 2022

Matúš

vyriešené
11. august 2022

Roman Šimo

Vyzerá, že tam autá budú stavať často. Aj dnes tam už je odparkované. To je ale na veľa úsekov tejto vyznačenej cyklotrasy. Bývajú tam ľudia a tí nemajú kde inde parkovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania