Juraja Fándlyho-chodník-prepad chodníka (pri herni)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Začínajúci prepad chodníka pri herni (Tempo). V čase nahlásenia diera

02. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania