Hôrecká cesta-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Poškodený kanalizačný poklop. Akurát na nohu dieťaťa nakoľko je hneď vedľa zastávky Hôrecká smer mesto.

29. marec 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
30. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
17. september 2022

Alexander Špánik

S poklopom sa dodnes nič nestalo. Majú ho v pláne vymeniť nakoľko je hneď vedľa zastávky MHD.
08. október 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania