Pod sadom-zvislá značka-vyblednutá (x Pod Hradiskom)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Vyblednutá dopravná značka pred križovatkou ulíc Pod sadom a Pod Hradiskom.

01. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania