Západná-stĺpik-hrdzavý (x Pod sadom)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Hrdzavý stĺpik dopravného značenia, v križovatke ulíc Pod sadom a Západná.

04. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania