Ferka Urbánka-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
lukas 26. marca 2022

Diera vedľa kanalizačného poklopu, ktorá sa každoročne zväčšuje. Hrozí prepadnutie kanalizačnej šachty. Takisto sa vedľa nachádza vystúpený menši poklop (asi voda).

Lokalizácia: križovatka ulíc Ferka Urbánka / Krížna, Závodie.

10. apríl 2022

Martin Čižmárik

Ulica Ferka Urbánka je predsa od minulého roka kompletne zrekonštruovaná… skúste upresniť miesto ulicu s fotkou okolia, možno to zaradia do jarnej údržby…
11. apríl 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
13. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
13. apríl 2022

lukas

Upresnenie lokality: miesto sa nachádza na ulici Krížna (mestská časť Závodie) na úrovni ako sa napája ulica Ferka Urbánka na ulicu Krížna.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania