Pod Hradiskom-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

prepadnuta dlažba na chodníku

20. jún 2022

Ondrej Sykora

Dobrý deň. prosím o vysvetlenie čo znamená stav nerieseny? ďakujem za odpoveď.
21. jún 2022

Ondrej Sykora

Dobrý deň. Vec už vybavená. Vyriešil to promptne náš miestny poslanec p. Delincak za čo mu ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania